buyuk kayada kare oyma ve insan yuzu

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
agu
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

buyuk kayada kare oyma ve insan yuzu

Mesajgönderen agu » 01 Eki 2011, 16:04

kayanin arkasinda corba tasi kadar buyuklugunde cukur var ileriye dodru bakiyo sag tarfinda kaya kesilmis gibi insan gecek sekilde sol tarfinda 20 m ilarisinde kaylik var dikilmis sekilde buyuk kalar asginda 50 ilerisinde su cikiyo kaynak suyu saygilar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Been thanked: 5 time
İletişim:

Re: buyuk kayada kare oyma ve insan yuzu

Mesajgönderen HayatAğacı » 01 Eki 2011, 16:06

çok detaylı resimler gerekmekte kardeş....

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.
agu
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen agu » 01 Eki 2011, 16:08

tek resim cektim ustam dusunemedim artik memlekete gitigimde cekecem ustam saygilar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Been thanked: 5 time
İletişim:

Mesajgönderen HayatAğacı » 01 Eki 2011, 16:26

agu kardeş, yeni gördüm resimde başka bir sitenin reklamı var...resmi kaldırdım.... işinizi daha ciddi yaparsarsanız, gittiğiniz yerde ona göre saygınlık kazanırsınız.

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir