cep telefonu altın dedektör programı

cep telefonu altın dedektör programı

Mesajgönderen TOLUNAY-10 » 04 Eyl 2012, 03:46

Selamun Aleykum...
yönetici arkadaşım cep telefonuna yüklenen dedöktör programı varmış benim telefon nokia 5800 dokunmatik symbian bulabilirsen burada linkini paylasırsan sevinirim. Allahın rahmeti ve bereketi üzerine olsun iyi geceler.
Kullanıcı avatarı
TOLUNAY-10
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: cep telefonu altın dedektör programı

Mesajgönderen cenk.12 » 07 Eki 2012, 14:21

dostum böyle birşey var CORPION GPR - AKREP Cep Telefonu işine yaramı bilmiyom
Kullanıcı avatarı
cenk.12
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen radar » 08 Nis 2013, 18:50

selam arkadaşım sordugun soruda ben dipiretörüm bildiyin şekilde programdan ibaret deyil altın alışım vede içi sensürlerle donatılnış bir cihaz dır vede gercekden mükemmel böir cihazdır enazından görüp denemenizi tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
radar
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen berlin » 02 Tem 2013, 13:54

Kardeşim benim elimde akrep gpr yazılımı var..isteyene makul fiyata atabilirim saygilar....
Kullanıcı avatarı
berlin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen beşer » 03 Tem 2013, 00:14

radar yazdı:selam arkadaşım sordugun soruda ben dipiretörüm bildiyin şekilde programdan ibaret deyil altın alışım vede içi sensürlerle donatılnış bir cihaz dır vede gercekden mükemmel böir cihazdır enazından görüp denemenizi tavsiye ederim

usta bu cihaz hangi ülkeden tanıtım videosunu bana gönderebilirmisin :gül
Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah
Kullanıcı avatarı
beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Mesajgönderen akredite06 » 03 Tem 2013, 00:25

Daha önce Androidli akıllı telefonlarda çeşitli versiyonlarını gördüğümüz bir çeşit metal dedektörü görevi gören bir uygulamayı Ovi Store üzerinden ücretsiz olarak sunuyor Offscreen.
Resim
Metal Detector Touch isimli uygulama, pusula vazifesi görmesi için son dönemde akıllı telefonlarda yer almaya başlayan magnometre üzerinden işlevini yerine getiriyor. Oldukça başarılı çalışan yazılım, görsel seviye göstergesi ile hassasiyeti gösteriyor. Yazılımı kullanmak ise biraz emek istiyor ne yazık ki. Zira programın aktif hale gelebilmesi için ekranda gösterildiği doğrultuda bir süre telefonu sallamak gerekiyor. Sonrasında da dengeyi sağladığınız açıyı kaybetmeden yazılımı kullanabiliyorsunuz.
Yaptığımız tüm yorumlar yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak yapmaktayız .Kaçak kazılardan uzak duralım!
Kullanıcı avatarı
akredite06
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Bence para vermeye değmez

Mesajgönderen akredite06 » 03 Tem 2013, 00:28

Android cihazınızı, metal detektörü olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.

Metal Detector uygulaması, Android cihazınızın içersinde bulunan manyetik sensörü kullanarak, manyetik alan değerlerini ölçebilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı çalıştırıp metal bir nesneye yaklaştırırsanız ekrandaki değerlerin arttığını göreceksiniz. Manyetik sensör, elektromanyetik dalgaları baz alarak çalışıyor.Programı indire bileceginiz link aşağıda

http://www.applopedi.com/arama/?q=metal%20detector
Yaptığımız tüm yorumlar yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak yapmaktayız .Kaçak kazılardan uzak duralım!
Kullanıcı avatarı
akredite06
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesajgönderen HayatAğacı » 03 Tem 2013, 00:56

sakın cep telefonunda gpr sistem mevcut ve yeraltını gösteriyor diye scorpion ve türevlerini almayın... beş para etmezler...tamamen uydyrma ve dolandırıcılık üzerinedir....

aşağıdaki linki okuyunuz.

dedektor-alacaklar-dikkat-edin-t6379.html
forum-kurallari-t4741.html

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.
Kullanıcı avatarı
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesajgönderen TOLUNAY-10 » 19 Tem 2013, 00:59

ilginiz için teşekkürler emeğinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
TOLUNAY-10
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Dön İstediğiniz Programlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir