Dev İnsan Yüzleri

Define ve Mezar İşaretlerinin Paylaşıldığı Bölümümüz

Dev İnsan Yüzleri

Mesajgönderen HayatAğacı » 02 Şub 2012, 12:01

aşağıdaki resimlerde ve en altta vereceğim link te, doğa oluşumları sonucu insan yüzlerine bezeyen resimleri defineci kardeşlerimin incelemesini istiyorum...

ara ara denk geliyorum, doğal kaya oluşumlarına kaş göz çizerek kaya mezarları aratanları.... kaya falcılığının önü sonu yok sanırım.... cahil insanların hayal dünyası bir O kadar geniş... şimdi aşağıdaki resimlerde kaş, göz çizmeye bile gerek yok... zaten tüm hatları var... ama bunlar bilen için doğa olayları demek yerindedir... bilmeyen için eşsiz doğa harikaları demek yerindedir... cahiller için ise diyecek lafım yok... anlamazlar zaten.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

buda alıntı yaptığım sayfanın linki:

http://translate.google.com.tr/translat ... le-humans-
forum-kurallari-t4741.html

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.
Kullanıcı avatarı
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: Dev İnsan Yüzleri

Mesajgönderen EsRaReNGiZ » 03 Şub 2012, 11:34

eline sağlık usta :tsk ...benim merak ettiğim konu hep şudur bu falcı diye tabir ettiğimiz ne olduğu belli olmayan insanlara nasıl inanıyorlar ...hadi inandın olabilir o adamın yolunu izledin ve doğal olarak hiçbir sonuca ulasamadın o zaman nasıl bir cevap vererek hangi yüzle kendilerini savunuyorlar onu cok merak ediyorum ama bir gün bu yolu deneyecem bakalım ne diyorlar nasıl bir savunma yapıyorlar ...:)
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim
Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesajgönderen a_ferin » 20 Mar 2012, 12:59

Resim

Resim

Selamun Aleyküm. Arkadaşlar bunu biz insana benzettik ama sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bu yaklaşık 3 metre boyutlarında.
Kullanıcı avatarı
a_ferin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen HayatAğacı » 20 Mar 2012, 13:24

S.A,
belli bir açıdan benzetme yapılan doğal bir oluşumdur...saygılarımla.
Resim
forum-kurallari-t4741.html

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.
Kullanıcı avatarı
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Dön RESİMLİ DEFİNE İŞARETLERİ

• { RELATED_TOPICS }
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir