4'LÜ BAKIR CUBUKLAR

Bu başlıkda çubuklar konusunda öğrenmek istediginiz her şey paylaşılacakdır
sarzepli
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: 4'LÜ BAKIR CUBUKLAR

Mesajgönderen sarzepli » 21 Eyl 2010, 21:42

eşekürler hepinizin görüşleri çok güzel kardeşlerim begendim moloz46 kardeşim senin cubuklarını bende deniyecem ama hayatagacı kardeşimde çatal çubugun örnegini yapılışını gönderirse onu da deneriz ve her ikisininde sonuçlarını da ilave bir şey gerekiyormu onunda uygulamasın ben yapar size açıklarım

Kullanıcı avatarı
vicelee
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen vicelee » 10 Eki 2010, 22:50

biz denemistik calisiyo diyim

herseyden biraz var ama hicbirseyden tam yok

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
Been thanked: 3 time
İletişim:

Mesajgönderen PANORMOS » 10 Eki 2010, 23:33

çalışmamazlık yapmazlar ama gitceğin noktayı iyi bilmen gerek neyse diyim ben bilmeden gittim ve 2 cubuğumu kaybetmişim yapan olursa bana gönderirse sevinirim :komik :komik

ASGARİ OKUYAN, ASGARİ ÜCRETE TALİM EDER...

berk
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen berk » 12 Ara 2010, 14:49

ben bu bakır 4.lü çubukları 40 50 yerde denedik boşluk olarak tamam ama kaya çatlakları kırık kayalarda bizi çok yanılttı çatlaklar için öneriniz varmı kolay gelsin

doguhan
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen doguhan » 15 Ara 2010, 15:32

arkadaşlar herkese selam bu 4 lu çubugu yeni okudum bu çubukların içine pil kömürü beyaz civa vede altın tozu bırakılsa ne olur çekermi cevaplarınızı beklıyom

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
İletişim:

Mesajgönderen PANORMOS » 15 Ara 2010, 17:49

Arkadasım cubuk kullanmak deneme yanılma yöntemidir birhassada eğer gönlünden geçiyorsa koyup deneyebilirsin ama benim tarif ettiğim cubukta içine koyduğun minerali eleme yöntemi ile çalıştığı düşüncesindeyim... Birde berk arkadasım bu gibi durumlar söz konusu olabiliyor araştırdığın yeri ilk önce kendin bilmen lazımkki cubuklarda sana yardımcı olsun.... ilk önce işaretler, arazi yapısı, çevre emareleri vs sonra dedektör, cubuk ile yer tespiti yapmak gerek.... Yoksa bilmediğin yerde dolaşırsan dedektör olsun cubuk olsun sana cok kas yaptırırlar...saygılarımla

freelyozgur
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen freelyozgur » 07 Oca 2011, 20:35

selamlar. internet üzerinden satışı yapılan NACİBABA çubuklarını kullanan veya gerçekçiliğini bilen varmı,iş görürmü acaba arkadaşlar?

xerkex
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen xerkex » 07 Oca 2011, 20:55

kardeş inanmayın böyle şeylere. benim çalışmadığım çubukcu kalmadı hiç boşluk bulamadı ama bol bol para harcadık yorulduğumuz cabası.NACİ BABA çubukları iş yapsa NACİ BABA çubuk satmazdı kendisi bulurdu defineyi.kelin ilacı olsa başına sürer misali :D

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Has thanked: 6 time
Been thanked: 20 time
İletişim:

Mesajgönderen D E Ş İ F R E 53 » 07 Oca 2011, 21:04

xerkex yazdı:kardeş inanmayın böyle şeylere. benim çalışmadığım çubukcu kalmadı hiç boşluk bulamadı ama bol bol para harcadık yorulduğumuz cabası.NACİ BABA çubukları iş yapsa NACİ BABA çubuk satmazdı kendisi bulurdu defineyi.kelin ilacı olsa başına sürer misali :D

kardeşimizi aydınlattığın için teşekkür ederiz xerkex :gül

YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
İletişim:

Mesajgönderen PANORMOS » 07 Oca 2011, 23:09

GÜZEL İSMİDE VARMIŞ CUBUKLARIN NACİBABANIN CUBUKLARI :çatla :çatla :çatla

amir
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen amir » 12 Şub 2011, 00:35

arkadaşlar bu dörtlü bakır çubuklar,boşluğun üzerine gelince eğer boşluk hava alıyorsa boşluk gösteriyor.boşluk hava almıyorsa boşluğu göstermiyor.geçenlerde araziye çıktık bizim çubuklar canavar.her tarafı çekiyor.tabii bazı yerlerde kuvvetli çekiyor.nihayet birkaç yer tespit ettik.akşam olunca eve dönerken yanımıza araziden hatıra olsun diye bi küp kırığı almıştık.aklımıza geldi yoksa bizim çubuklar bu küp kırıklarınımı çekti diye .denedik baktıkki aynen çekiyor.sonra sağ elimize bi parça küp kırığı aldık.tekrar denedik çekmedi.arazidede aynı sonucu verdi.fakat arazide tespit ettiğimiz yerin birbuçuk metre altında sabit taş çıktı.taştan bi parça alıp denediğimizde göstermeye devam etti.ben bu çubuk işinden pek bişey anlamadım.bir de bazı yerlerde yere doğru çekince birkaç tur dönüyor.bazı yerlerde dönmüyor.bu ne anlama geliyor acaba.anlayan varsa bilgilendirsin.saygılar.

amir
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen amir » 12 Şub 2011, 00:38

D E Ş İ F R E 53 yazdı:
xerkex yazdı:kardeş inanmayın böyle şeylere. benim çalışmadığım çubukcu kalmadı hiç boşluk bulamadı ama bol bol para harcadık yorulduğumuz cabası.NACİ BABA çubukları iş yapsa NACİ BABA çubuk satmazdı kendisi bulurdu defineyi.kelin ilacı olsa başına sürer misali :D

kardeşimizi aydınlattığın için teşekkür ederiz xerkex :gül

usta aliminyum çubuklar boşluğu buluyor.

mambo5
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen mambo5 » 12 Şub 2011, 07:33

bence çok etkili bir yöntem fakat her şeyden etkileniyorlar psikolojiden bile

***batı yalanların üzerinde yaşar,doğu doğruların üzerinde uyur***

SİNYALCİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen SİNYALCİ » 12 Mar 2011, 17:21

eline saglık ustam

SİNYALCİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen SİNYALCİ » 12 Mar 2011, 17:24

sitede dedektör reklamı görmek istemiyoruz DEŞİFRE53

asensau
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen asensau » 14 Ağu 2012, 16:32

burda yanlış bilgi edindirme var dostum pil tozu kesinlikle sürmeyiniz bu sizi minarellere daha çok yöneltiyor .bide altın sürerken 18 ayar altın sürün çünki 22 ayar altın saf altındır onu bulmanız çok zordur en iyisi 18 ayardır saf olmadığı için diyorum. bide minarelleri azaltmak istiyosanız topraklama yapın . ben bunu değerli bi üstatdın yazısında okumuştum sizide bilgilendiriyim dedim

Kullanıcı avatarı
tatarzade
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen tatarzade » 20 Eyl 2012, 19:47

çubuk sistemi pek basarılı olmuyor ama genede göbek hizasında aklarınız bırbırıne degecek sekılde ve topraga degmemesı gerekiyor. eller serbest bırakılmasıda gerekıyor. gevsekce sıkılacak parmak uclarında. en onemlısıde Arh+ olması gerek her ıkı kısınınde kanının. altın oldugunda bırlesıyor x ısaretı alıyor bosluk oldugunda <> buna benzer ısaretı alıyor. duvardakınde bılemıyorsun ama uzerınde boyle gosterıyor.

İntikam Gecikir,
Asla Yaşlamaz!!

çubukcu78788
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen çubukcu78788 » 22 Eyl 2012, 05:19

mrb arkadaşlar ben 4 lü bakır çubuk kullanıcısıyım.arkadaşlarım benden gizli bir yere altın saklamışlar ve benden bunu bulmamı istediler.çubukları tuttum altından tarafa döndü.fakat şöyle bir durumda var.bunu da yeni keşfettim çok şaşırdım çubuklara kendim komutlar veriyorum örneğin benim bulunduğum yere altın saklamışlar bunun yerini göster diyorum altından tarafa çekiyor.altının yerini tespit ettiğim dede tekrar soruyorum bana yerini göster dediğim dede direk aşaya doğru dikiliyor buna benzer bir çok konuda çubuklara komut veriyorum.bunu defalarca denedim bu nedir bana yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkrler SAYGILAR..

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 58 time
İletişim:

Mesajgönderen HayatAğacı » 22 Eyl 2012, 07:58

çubukcu78788 yazdı:mrb arkadaşlar ben 4 lü bakır çubuk kullanıcısıyım.arkadaşlarım benden gizli bir yere altın saklamışlar ve benden bunu bulmamı istediler.çubukları tuttum altından tarafa döndü.fakat şöyle bir durumda var.bunu da yeni keşfettim çok şaşırdım çubuklara kendim komutlar veriyorum örneğin benim bulunduğum yere altın saklamışlar bunun yerini göster diyorum altından tarafa çekiyor.altının yerini tespit ettiğim dede tekrar soruyorum bana yerini göster dediğim dede direk aşaya doğru dikiliyor buna benzer bir çok konuda çubuklara komut veriyorum.bunu defalarca denedim bu nedir bana yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkrler SAYGILAR..

S.A,
kimse alınmasın gücenmesin, böyle bir vakıa ya kargalar bile güler... siz defineyi bulmuşsunuz işte... ne geziyorsunuz bu forumda O zaman... gidin dağa tepe ne kadar altın varsa toplayın... gelipte bu körpe forumda neden zaman öldürüyorsunuz... kelin ilacını bulmuşsunuz işte, bol bol başınıza sürün.

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

çubukcu78788
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen çubukcu78788 » 22 Eyl 2012, 13:13

ben daha 33yaşındayım acemiyim böyle birşey olabilirmi diye yardım istedim

wax123
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen wax123 » 21 Eki 2012, 21:13

gönderen PANORMOS » 28 Ağu 2010, 00:52

Cubukların içindeki malzemenin amacı hangi mineral madde varsa cubuk içine koyduğumuz minerale arazide gitmemesini sağlamaktır. Cubuklarla ilk denemem köyde su kuyusu vardı deneyelim dedik ve boşluğu buldu, sonra bizim haberimz olmadan bir yerlere bilezik vs kondu ve yine cubuklar başaralı bir şekilde noktayı tesbit etti. AMA boşbir arazide cbuklarıdenedik ve yine bize yön gösterdi ama bu sefer boşluk çekti bununda nedeni bizce su damarlarını bulduğu yönünde fikir oluştu.

*********** diyor arkadaş ********************

ozaman civalı içine 1 gr altın 1 gr gümüş konan çubuklar arazide altını BULMAMAK içinmi ?????????????
bu çubuk işi
kimisi içine ne koyarsa ona gider diyor
kimiside mineral koyacaksın minerale gitmesin diyor
ben bu işten birşey anlamadım ANLATACAK İZAH EDECEK BİRİLERİ VARMI ?????????

dendiy
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

4'LÜ BAKIR CUBUKLAR

Mesajgönderen dendiy » 15 May 2017, 11:30

wax123 Arkadaşım dediğine katılıyorum`civa altın gümüş konulduğunda iş icraate gelince çubuklar neye göre hareket edecek
demire mi boşluğamı taşamı kerpiçemi ?
Sonuçsuz neticesiz anlatımların açığa kavuşması gerekiyor
Bakır 4lü çubukla tespit edilen bir tepede kazılarak kapak taşı çıktığını duymuştuk
Birde sağ çubukların içi dolu sollar boş şeklinde çubuk yapımı söz konusudur :tsk

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Been thanked: 58 time
İletişim:

4'LÜ BAKIR CUBUKLAR

Mesajgönderen HayatAğacı » 16 May 2017, 11:09

tüm çubuk ve alan tarama cihazlarından uzak durun, bu konuda yüzlerce tecrübem var, ille bir cihaz alayım diyorsanız bir dedektör alın....

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ÇUBUK SİSTEMLERİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir