SAKARYADAN HERKEZE SELAM.

Yeni Üye olan arkadaşlar kendilerini tanıtma ve tanışmak için buraya yazabilirler
Ukba
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Ukba » 21 Oca 2018, 12:24

Öncellikle bütün üstadlara ve değerli bilgi ve yorumlarını paylaşan arkadaşlara hayırlı günler ve hayırlı işler dilerim.Arkadaşlar ismim Burak Sakaryada yaşıyorum forumu takip etmeye başlayalı yaklaşık bir ay oldu.Ve hem geçmiş hemde güncel konuları ve yapılan paylaşımları okumaya öyle daldım ki;sizlere merhaba demeye yeni fırsat buldum.Mazur görün.Şunu söylemek gerekir ki define ve definecilik ile ilgili muazzam faydalı,detaylı ve aydınlatıcı bilgilerle dolu bir platform burası.özellikle değerli üstadların ve konusuna vakıf ustaların bilgi ve paylaşımları muhteşem.Benim çok fazla bir bilgi ve birikimim yok.Ama okumayı ve araştırmayı seven bir yapım var.Özellikle bu güzel ülkemizin tarihi,coğrafyası ve üzerinde yaşamış farklı kültürlerden medeniyetler merak ettiğim konuların başında geliyor.Belirttiğim gibi çok bilgi ve deneyime sahip değilim ama bu forumdaki bilgili ustalardan büyük fayda göreceğimden eminim.Saygılar.Rabbim yâr ve yardımcınız olsun.

Hazine, eziyet çekene, çalışıp çaba gösterene gözükür. #MEVLANA#

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 23 Oca 2018, 12:12

Aleykum Selam kardeş, Ailemize hoşgeldiniz :gül
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“YENİ ÜYELERİN TANIŞMA FORMU” sayfasına dön